Keelevalik:


Nambawan.eeARTIKLIDMeestepesu stiilispikker

Aluspesu

Olid ajad kui meestel polnud just palju võimalusi pesu valikul. Kuid õnneks on olukord tundmatuseni muutunud, tänapäeval on meeste aluspesu valikul peaaegu samapalju võimalusi kui naistel.

Suurim muudatus meeste aluspesu tootmisel on toimunud kasutatavates materjalides. Sõltumata stiilist võime leida tooteid nii klassikalisest puuvillast, polüestrist ja siidist, kuid ka bambuskiust ja modaalist. Villase aluspesu päevad on lõplikult möödas.


Briifid   
Traditsioonilisi briife iseloomustab silmapaistev elastne värvel, mis istub vöökohal. Klassikalised briifid on kehale liibuvad, eest avaga ja katavad vöökohast reiteni umbes 10cm.

Mid-rise briifid eristuvad vöökohast umbes 5cm madalama värvli poolest.

Low-rise briifid aga on veelgi madalama värvliga, umbes 7-8 cm vöökohast madalamal. Mõlemad stiilid sobivad suurepäraselt kandmiseks  madala värvliga teksadega.

Kõik briifid toetavad suurepäraselt genitaale ning on suurepärane valik nii istuva kui ka liikuva iseloomuga töötegijale.


Bokserid    
Paljude arvates on just bokserid klassikalise meeste aluspesu sünonüümiks. Bokserid on vaieldamatult kõige mugavam aluspesu stiil sõltumata lõikest. Sääreosa on sirge, kattes osaliselt ka reied. Sääre pikkus võib varieeruda sõltuvalt mudelist 20-40cm. 

Tapper-bokserid

Sarnanevad peaaegu igati traditsiooniliste bokseritega kuid sääreosa on avarama lõikega tagades täiusliku liikumisvabaduse.

Bokseri sääreosal on kalduvus liikuda ülespoole tekitades kandmisel ebamugavustunnet. Bokserid ei ole parim valik füüsilise töö tegijale.

Kõige kuumem stiil meeste aluspesumaailmas on...

                                                                                    


Bokser-briifid ehk hipsterid    

See on tänapäeval kõige populaarsem meeste aluspesu ja seda eriti naiste silmis kuna liibuvad kehale ja tunduvad seksikad. Nagu nimigi ütleb on bokser-briifide puhul ühendatud parim osa bokseritest ja briifidest. Sääred on sirge lõikega nagu tapper-bokseritel kuid on liibuvad nagu briifid.

Bokser-briifid on väga toetavad ja mugavad. Seda tüüpi aluspesu sobib kanda igasuguse riietusega kuid eriti mugavad on nad kandmiseks kitsaste pükstega või spordiriiete all.

Tumedat värvi bokser-briifid on eriti hea valik liigsete kilode varjamiseks kuna tume värv teeb saledamaks.

Head bokser-briifid on valmistatud puuvilla ja spandexi segust, nad võivad olla küll pisut kallimad kuid istuvad paremini jalas ja säilitavad kauem hea väljanägemise ja vormi.


Bikiinid    

Oleme jõudnud pisut julgemate valikute juurde. Bikiinid istuvad allpool naba  umbes 10cm, kattes vöökohast reieni umbes 5cm ala. Bikiinid pole kunagi eest avaga.

String-bikiinid on kitsa, umbes 1cm laiuse värvliga jättes reied täielikult katmata kuid kattes täielikult tagaosa.

Bikiinid sobivad kõige paremini kandmiseks madala värvliga teksade või kitsaste pükstega. Kindlasti parim valik lihaselistele meestele (kas oled näinud mõnda kulturisti bokserites:-))) Seda stiili pesu kanna julgelt just erksates toonides.

Paradoksaalselt, nagu väikesed rõivaesemed ikka, võivad ka bikiinid maksta rohkem kui briifid või bokserid. Valmistatud on need tavaliselt spandexist või nailonist.


Tongad / Jockid  

On raske uskuda aga ka meestele on olemas paeltega aluspesu ja need on veelgi napimad kui bikiinid. Esiosa hoiab üleval värvel ja külgedelt jookseb üle tuhara pael jättes tagaosa katmata.


Alussärk   

Aluspüksid on vaid pool võrrandit!

Hea alussärk hoiab triiksärke, kampsuneid ja pullovere kauem puhtana ja säilitab nende hea väljanägemise.


Tank tops   

Tuntud ka kui A- särk või naistevallutaja särk - on varrukateta, laiade õlapaeltega, avarate kaenlaalustega ja U-kujulise kaelusega.

Väldi vigu tank-topi kandmisel alussärgina, see ei tohi olla riiete alt nähtav ega paista välja avatud särgikaelusest. Varrukate puudumine teeb sobivaks selle kandmise valge triiksärgi all, kuid veendu, et see ei jää särgi alt välja paistma.

Vali klassikaline valge kui soovid seda kanda alussärgina. Värviline tank-top sobib kandmiseks eraldi särgina sooja ilmaga, spordisärgina või kui hängid sõpradega väljas:-)


T-särk   

Tee särk katab õlavarred ja kogu ülakeha.

V-kaelusega T-särk on hea valik kui kannad V-kaelusega särki või kampsunit ja ei soovi oma alussärki näidata. Tänapäeval samuti sageli kantav vabaaja riietusesemena.

Varrukateta T-särgid on tank-topi ja T-särgi vahepealne variant, hea valik nii riiete all kandmiseks kui ka kandmiseks suvise riietusesemena.

Loodetavasti mõistsid, et aluspesu ostmisel õige valiku tegemine on lihtne. Kui  valid erinevate stiilide, värvide ja kangaste vahel siis tuleta endale meelde, et kõige rohkem mõjutab see just SINU enda enesetunnet.

Kanna seda mis näeb hea välja ,kuid veelgi olulisem, kanna seda mis tundub kõige mugavam!


www.NAMBAWAN.ee

Veebilehe loomine